Powrót do wersji graficznej

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

biuro@elplast-zawiercie.pl

+48 32 67 762 27

Logo serwisu.

EL PLAST

Logo serwisu.

Stolarka okienna i drzwiowa

Okna

Ponadczasowy design, doskonałe walory estetyczne oraz innowacyjne rozwiązania w zakresie energooszczędności, pozwolą zatrzymać ciepło w każdym domu, niezależnie od warunków atmosferycznych.

Drzwi

Drzwi to nasza pasja motywowana marzeniami i potrzebami naszych klientów. Najwyższa jakość nie jest dziełem przypadku. Perfekcyjne wykonanie jest atutem funkcjonalności, ale również dodaje dobrego smaku wizytówce Twojego domu.

Rolety

Rolety zewnętrzne można zamontować nie tylko na etapie budowy, gdyż stosuje się je na elewację. Duży wybór skrzynek, profili i ich kolorów spełni Państwa oczekiwania. Zewnętrzne rolety doskonale izolują ciepło, są barierą dla nieproszonych gości.

Inne

Trend na otwarte tarasy oraz wielkie balkony sprawił, że coraz większą popularność zyskują systemy tarasowe przesuwne oraz składane. Jeśli posiadasz dom jednorodzinny i zależy Ci na otwartej przestrzeni to systemy tarasowe okażą się idealną sugestią.

O firmie ELPLAST

P.H.U. ELPLAST istnieje od 1997 roku, początkowo jako biuro handlowe ESTE, a od 2002 roku jako samodzielne przedsiębiorstwo. Kilkanaście lat działalności na rynku stolarki otworowej pozwoliło nam zdobyć duże doświadczenie, a także nawiązać współpracę z największymi producentami, takimi jak DRUTEX S.A. Producent stolarki z PCV, aluminium i drewna, PORTA, DRE, POLSKONE, STOLPAW i CAL producenci drzwi drewnianych wewnętrznych i zewnętrznych.

Aktualności

Logo serwisu.

Niskie ceny

Będąc importerem znanych marek jesteśmy w stanie zagwarantować najlepsze ceny. Oferowane produkty to najwyższa jakość wykonania i zastosowanych materiałów, dzięki czemu charakteryzuje je solidność, funkcjonalność oraz bezawaryjność.

Doradztwo techniczne

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w kwestii doradztwa technicznego. Dzięki doświadczeniu naszych pracowników udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania związane z montażem i zakupem naszych produktów.

Transport

Bezpiecznie, pewnie, na czas. Nasi kierowcy to doświadczeni pracownicy z wieloletnią praktyką. Stawiamy, na jakość i bezpieczeństwo prowadzonych działań.

Montaż

Naszym znakiem rozpoznawczym jest wysoka jakość wykonania montażu i świetna obsługa klienta. Już dziś możemy zagwarantować użyteczność i funkcjonalność na długie lata.

Zdjęcie:
Logo serwisu.
Zdjęcie:
Logo serwisu.
Zdjęcie:
Logo serwisu.
Zdjęcie:
Logo serwisu.

Wyszukiwarka

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w podanej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Opinie klientów

Dziękujemy

Logo serwisu.

EL PLAST

Ukryj moduł.